Nekautrējieties, dejojiet!

just danceĻoti daudzi cilvēki atzīstas man, ka kautrējas dejot. Varbūt, arī jūs stāvat deju laukumā malā un kautrējaties iet dejot. Draugi, pārtrauciet šo bezjēdzību! Kautrēšanos ir viegli pārvarēt! Dalos ar recepti, kura ir palīdzējusi daudziem pārvarēt kautrību!

Viena no mana paziņām sarunas laikā atzinās, ka paniski baidās dejot svešu cilvēku klātbūtnē. Atbrīvoties viņai palīdz tikai pamatīga alkohola deva. Tas, ko viņa dara un kā uzvedas pēc tam , liek viņai sarkt un labāk par to vispār neatcerēties. Jebkurš dopings palīdz jums atbrīvoties, bet tas nepadarīs labākus – ne jūs, ne jūsu kustības. Dejot vajag skaidrā prātā pilnībā nododoties mūzikai. Tāpēc steidzami vajag beigt kautrēties. Tāds, lūk, apburtais loks. Es paziņai solīju palīdzēt. Kas jādara, lai pārvarētu kautrīgumu?

Vispirms ir jāsaprot, ka deja ir tikai deja. Tu nekļūsi skaistāks un slaidāks, tu esi tāds, kāds tu esi. Deja nepadarīs tevi labāku vai bagātāku. Deja – tas ir pozitīvu emociju gūšanas veids. Sanāk tā, ja tu sev liedz dejot, tātad tu sev liedz gūt pozitīvas emocijas. Neviens normāls cilvēks nevar sev aizliegt kaut ko tādu!

Iemācies mīlēt sevi! Iespējams, ka tu redzot kā dejo citi, mēģini atdarīt viņu kustības, bet tev nesanāk. Tā ir viena no tavām kļūdām. Nemēģini atkārtot! Kusties tā, kā pats to jūti! Šeit darbojas viens ļoti svarīgs moments: ir jāmīl sevi! Ja jūs skatāties spogulī un esat ar sevi neapmierināts, pamēģiniet uzvilkt kaut ko skaistu. Tas ir svarīgi! Dariet visu, lai patiktu pats sev! Par kustībām padomāsiet vēlāk.

Lai arī cik absurdi tas skan, bet centieties izdomāt kustības tam tēlam, kādā jūs taisāties doties uz klubu. Ja esat manierīga meitene, tad arī attiecīgi kustieties, bet ja jums ir īsi šorti, tad jūsu kustības var būt seksīgas. Kamēr spoguļa priekšā ķemmējat matus, nekautrējieties mēģināt. Būs ļoti labi, ja mēģinājuma laikā arī dziedāsiet. Tādi vienkārši treniņi palīdz dejai tuvoties no emocionālās puses. Jums ir jābūt pilnīgi vienalga , ko par jums domā citi. Pamodiniet jūtas!

Neejiet uz klubiem ar ko pagadās! Ar jums kopā ir jābūt cilvēkiem, ar kuriem esot ikdienā jūs nekautrējaties. Tas ir mazs psiholoģisks moments, kurš ļoti labi darbojas.

Tikai neejiet uz klubiem ar tādiem pašiem kautrīgiem cilvēkiem, kā jūs! Meklējiet tādu cilvēku kompāniju, kuriem patīk dejot, kuri to dara atbrīvoti un gūst milzu baudu no dejas.

Nebaidieties iepazīties. Šeit ir svarīga nevis meistarība, bet simpātija. Aizejot uz klubu ir svarīgi iepazīties ar simpātiskiem, atvērtiem cilvēkiem. Nav svarīgi kā cilvēks dejo, ja viņš ir atvērts, tad komunikācija un deja izdosies!

Gribu brīdināt. Vienā reizē kautrīgums nepazudīs. Kādreiz ir vajadzīgi vairāki treniņu mēneši, lai beidzot pārstātu domāt par to, ko par jūsu dejošanu domā apkārtējie. Ar laiku jums pazudīs vajadzība pēc alkohola. Pazudīs kautrīgums.

Nekautrējieties, dejojiet! Dejas padarīs jūs tikai labākus un atvērtākus!

 

Comments are closed.