Kā ātri iemācīties dejot

ka iemacities dejotSkaisti dejot, kustēties mūzikās ritmā ne jau visiem ir dabas dots. Bet tik ļoti gribas ar ķermeņa kustībām paspīdēt ballītē vai naktsklubā. Ko lai dara? Ir jāmācās dejot! Iegūt skaistu plastiku un iemācīties kustēties vienā ritmā ar mūziku nav sarežģīti, bet piepūli un regulārus treniņus tas prasīs gan. Kā lai ātri iemācās dejot?

Mājas treniņi.

Pirms sākat treniņu mājas apstākļos, veiciet iesildīšanos tieši tāpat kā to veic pirms treniņa sporta zālē. Mums liekas, ka dejot ir viegli, bet tas tā nemaz nav, muskuļiem ir ļoti liela slodze, tāpēc tos vajag laicīgi sagatavot treniņam.

Treniņus mājas apstākļos ir jāveic tāda spoguļa priekšā, kurā jūs varat redzēt sevi visā augumā. Telpā ir jābūt labam apgaismojumam. Dejas laikā jātur stāja, jāsmaida, jākustas vienā ritmā ar mūziku. Sāciet ar vienkāršam kustībām, kuras jums ir viegli izpildīt un pakāpeniski pārejiet uz sarežģītākām kustībām.

Ja gribat skaisti dejot, pievērsiet uzmanību roku un kāju kustībām, ir skaisti, ja tās kustas sinhroni. Tas ir tā, ja jums kustas rokas, tad kājas ir nekustīgas, bet ķermenim ir jākustas visu laiku.

Mūzika.

Lai iemācītos dejot, vajag mīlēt un klausīties visdaudzveidīgāko mūziku. Mūzikai jūs jāpavada it visur: ceļā uz darbu, mājās, kad esat aizņemta ar mājas uzkopšanas vai citiem darbiem, kad atpūšaties. Klausieties dažādu stilu mūziku – un pakāpeniski jūs pieradīsiet pie ritma, iemācīsieties atšķirt tempu u saprast mūziku.

Beidziet kautrēties.

Tas ir ļoti svarīgs faktors ceļa uz ātru iemācīšanos dejot. Jūsu pirmās kustības cilvēkos var sastingt no kautrības. Atbrīvojies cilvēks vienmēr izskatās pārliecinošāks un pievilcīgāks. Ja jūsu kustības ir stīvas, skaista deja nesanāks.

Ērti apavi un apģērbs.

Lai iemācītos skaisti dejot ir ļoti svarīgi ērti apavi. Dejošanai ir paredzētas speciālas kurpes uz papēža. Nav ieteicams vilkt botas vai kurpes uz ļoti augsta papēža. Kurpju papēža augstumam ir jābūt 4 – 5 cm. Arī apģērbam ir jābūt ērtam. Džinsi un šauri svārki ierobežo kustības, tāpēc izvēlieties piemērotāku apģērbu, kurš netraucēs dejot un neierobežos kustības. Skaists apģērbs palīdzēs jums justies pašpārliecinātākam.

Atkārtošana.

Ļoti labs veids, kā iemācīties dejot ir kustību atkārtošana pēc profesionālajiem dejotājiem. Tas var būt treneris deju skolā, vai meitenes nakts klubā. Biežāk ejiet uz diskotēkām un centieties dejot blakus tiem cilvēkiem, kuri jums patīk, kā viņi dejo. Bet ja ir paredzēts kāzu valsis, tad bez 2 -3 nodarbībām deju skolā neiztikt. Jūsu ķermenis pats ļoti ātri pielāgosies deju kustībām un jums atliks visu tikai regulāri atkārtot. Mācību video jums arī var palīdzēt šajā jomā.

Stiepšanās.

Lai kustības būtu atbrīvotas un plastiskas , ļoti svarīga un nepieciešama ir stiepšanās. Ja jūs kopš bērnības esat lokana – tas ir liels pluss, ja nē, tad jums ir jāapgūst kaut vai daži stiepšanās vingrinājumi un vairākas reizes nedēļā tos jāizpilda mājas apstākļos. Centieties izpildīt špagatu un tiltiņu. Stiepšanās vingrinājumus izpildiet pēc deju treniņa, jo tad muskuļi ir kārtīgi sasiluši.

Palīdzēt iemācīties dejot jums var skaistu, mākslas filmu noskatīšanās. Tās ir filmas, kuras uzlādē ar pozitīvu enerģijas lādiņu un ļauj noticēt, ka iemācīties ātri dejot ir reāli.

Galvenais ir noticēt sev un saviem spēkiem! Ja jūs regulāri trenēsieties, jūsu ķermenis drīzumā iemācīsies saprast mūziku un jūs sāksiet just, kā vajag dejot ar sirdi!

Comments are closed.